Stand/Uitslagen 2 - Amsteleind

Business Club
Ga naar de inhoud

Stand/Uitslagen 2

Reserve 1e klasse B Zuid 2 (2019/2020)
Stand
Stand
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Boekel Sport 200000000
2Deurne 200000000
3EVVC 200000000
4Gemert 300000000
5Margriet 200000000
6Mierlo Hout 200000000
7Nulandia 200000000
8NWC 300000000
9OSS'20 200000000
10Rhode/VSB 200000000
11Someren 300000000
12Wittenhorst 200000000


Promotie
Nr.1 Kampioen promoveert naar Reserve Hoofdklasse
Periodekampioenen
1e periode 8 wedstrijden
2e periode 7 wedstrijden
3e periode 7 wedstrijden
De periodekampioenen spelen nacompetitie voor promotie naar de Reserve Hoofdklasse

Vanaf seizoen 2017/’18 is de bepaling van de rangorde in de competities deels aangepast. Waar er voorheen in veel gevallen beslissingswedstrijden gespeeld werden, geldt vanaf dit seizoen dat zowel in categorie A als in categorie B de rangorde wordt bepaald door het doelsaldo.

Bij een gelijk doelsaldo is het aantal doelpunten vóór beslissend. Is ook het aantal doelpunten vóór gelijk, dan is het totale resultaat van de onderlinge competitiewedstrijden beslissend. Een beslissingswedstrijd wordt gespeeld als ook het totale resultaat gelijk is. De complete regeling over de rangorde vindt je in het Handboek competitiezaken amateurvoetbal.

Degradatie naar de reserve 2e klasse
Nr. 10 en 11 Spelen nacompetitie om handhaving
Nr. 12 Degradeert rechtstreeks


Uitslagen(2019/2020)
(op datum, laatst gespeeld eerst, dan teruglopend)

Uitslagen oefenwedstrijden

Resterend seizoen programma
(op datum oplopend en per speelronde)
Wedstrijdschema
speelronde 1 - 22/09/2019
10:00Gemert 3-Deurne 2 
11:00Margriet 2-Wittenhorst 2 
11:00Rhode/VSB 2-OSS'20 2 
12:00EVVC 2-Boekel Sport 2 
12:00Mierlo Hout 2-Nulandia 2 
12:00NWC 3-Someren 3 

speelronde 2 - 29/09/2019
11:00Deurne 2-Rhode/VSB 2 
11:30Boekel Sport 2-Mierlo Hout 2 
11:45Wittenhorst 2-Gemert 3 
12:00Nulandia 2-NWC 3 
12:00OSS'20 2-Margriet 2 
13:00Someren 3-EVVC 2 

speelronde 3 - 06/10/2019
10:00Gemert 3-Boekel Sport 2 
11:00Margriet 2-Someren 3 
11:00Rhode/VSB 2-EVVC 2 
11:45Wittenhorst 2-Nulandia 2 
12:00NWC 3-Mierlo Hout 2 
12:00OSS'20 2-Deurne 2 

speelronde 4 - 13/10/2019
11:00Deurne 2-Wittenhorst 2 
11:30Boekel Sport 2-Margriet 2 
12:00EVVC 2-NWC 3 
12:00Mierlo Hout 2-Rhode/VSB 2 
12:00Nulandia 2-OSS'20 2 
13:00Someren 3-Gemert 3 

speelronde 5 - 27/10/2019
10:00Gemert 3-EVVC 2 
11:00Margriet 2-Mierlo Hout 2 
11:45Wittenhorst 2-Boekel Sport 2 
12:00NWC 3-Deurne 2 
12:00Nulandia 2-Rhode/VSB 2 
12:00OSS'20 2-Someren 3 

speelronde 6 - 03/11/2019
11:00Deurne 2-Nulandia 2 
11:00Rhode/VSB 2-NWC 3 
11:30Boekel Sport 2-OSS'20 2 
12:00EVVC 2-Margriet 2 
12:00Mierlo Hout 2-Gemert 3 
13:00Someren 3-Wittenhorst 2 

speelronde 7 - 10/11/2019
11:00Deurne 2-Margriet 2 
11:30Boekel Sport 2-NWC 3 
11:45Wittenhorst 2-EVVC 2 
12:00Nulandia 2-Gemert 3 
12:00OSS'20 2-Mierlo Hout 2 
13:00Someren 3-Rhode/VSB 2 

speelronde 8 - 17/11/2019
10:00Gemert 3-OSS'20 2 
11:00Margriet 2-Nulandia 2 
11:00Rhode/VSB 2-Boekel Sport 2 
12:00EVVC 2-Deurne 2 
12:00Mierlo Hout 2-Someren 3 
12:00NWC 3-Wittenhorst 2 

speelronde 9 - 24/11/2019
11:00Rhode/VSB 2-Margriet 2 
11:30Boekel Sport 2-Deurne 2 
12:00Mierlo Hout 2-EVVC 2 
12:00NWC 3-Gemert 3 
12:00OSS'20 2-Wittenhorst 2 
13:00Someren 3-Nulandia 2 

speelronde 10 - 01/12/2019
10:00Gemert 3-Rhode/VSB 2 
11:00Deurne 2-Someren 3 
11:00Margriet 2-NWC 3 
11:45Wittenhorst 2-Mierlo Hout 2 
12:00Nulandia 2-Boekel Sport 2 
12:00OSS'20 2-EVVC 2 

speelronde 11 - 08/12/2019
11:00Margriet 2-Gemert 3 
11:00Rhode/VSB 2-Wittenhorst 2 
11:30Boekel Sport 2-Someren 3 
12:00EVVC 2-Nulandia 2 
12:00Mierlo Hout 2-Deurne 2 
12:00NWC 3-OSS'20 2 

speelronde 12 - 02/02/2020
11:00Deurne 2-Gemert 3 
11:30Boekel Sport 2-EVVC 2 
11:45Wittenhorst 2-Margriet 2 
12:00Nulandia 2-Mierlo Hout 2 
12:00OSS'20 2-Rhode/VSB 2 
13:00Someren 3-NWC 3 

speelronde 13 - 09/02/2020
10:00Gemert 3-Nulandia 2 
11:00Margriet 2-Deurne 2 
11:00Rhode/VSB 2-Someren 3 
12:00EVVC 2-Wittenhorst 2 
12:00Mierlo Hout 2-OSS'20 2 
12:00NWC 3-Boekel Sport 2 

speelronde 14 - 16/02/2020
11:30Boekel Sport 2-Rhode/VSB 2 
11:45Wittenhorst 2-Deurne 2 
12:00NWC 3-EVVC 2 
12:00Nulandia 2-Margriet 2 
12:00OSS'20 2-Gemert 3 
13:00Someren 3-Mierlo Hout 2 

speelronde 15 - 08/03/2020
10:00Gemert 3-Wittenhorst 2 
11:00Deurne 2-OSS'20 2 
11:00Margriet 2-Boekel Sport 2 
11:00Rhode/VSB 2-Nulandia 2 
12:00EVVC 2-Someren 3 
12:00Mierlo Hout 2-NWC 3 

speelronde 16 - 15/03/2020
11:30Boekel Sport 2-Gemert 3 
11:45Wittenhorst 2-OSS'20 2 
12:00EVVC 2-Mierlo Hout 2 
12:00NWC 3-Rhode/VSB 2 
12:00Nulandia 2-Deurne 2 
13:00Someren 3-Margriet 2 

speelronde 17 - 29/03/2020
10:00Gemert 3-Mierlo Hout 2 
11:00Deurne 2-Boekel Sport 2 
11:00Margriet 2-EVVC 2 
11:45Wittenhorst 2-Rhode/VSB 2 
12:00Nulandia 2-Someren 3 
12:00OSS'20 2-NWC 3 

speelronde 18 - 05/04/2020
11:00Rhode/VSB 2-Gemert 3 
11:30Boekel Sport 2-Nulandia 2 
12:00EVVC 2-OSS'20 2 
12:00Mierlo Hout 2-Wittenhorst 2 
12:00NWC 3-Margriet 2 
13:00Someren 3-Deurne 2 

speelronde 19 - 19/04/2020
10:00Gemert 3-Margriet 2 
11:00Deurne 2-EVVC 2 
11:00Rhode/VSB 2-Mierlo Hout 2 
11:45Wittenhorst 2-NWC 3 
12:00OSS'20 2-Nulandia 2 
13:00Someren 3-Boekel Sport 2 

speelronde 20 - 10/05/2020
10:00Gemert 3-Someren 3 
11:00Deurne 2-NWC 3 
11:00Margriet 2-OSS'20 2 
12:00EVVC 2-Rhode/VSB 2 
12:00Mierlo Hout 2-Boekel Sport 2 
12:00Nulandia 2-Wittenhorst 2 

speelronde 21 - 17/05/2020
11:00Rhode/VSB 2-Deurne 2 
11:30Boekel Sport 2-Wittenhorst 2 
12:00EVVC 2-Gemert 3 
12:00Mierlo Hout 2-Margriet 2 
12:00NWC 3-Nulandia 2 
13:00Someren 3-OSS'20 2 

speelronde 22 - 24/05/2020
10:00Gemert 3-NWC 3 
11:00Deurne 2-Mierlo Hout 2 
11:00Margriet 2-Rhode/VSB 2 
11:45Wittenhorst 2-Someren 3 
12:00Nulandia 2-EVVC 2 
12:00OSS'20 2-Boekel Sport 2 


Sponsor Margriet 2

Terug naar de inhoud