Stand/Uitslagen 1 - Amsteleind

Business Club
Ga naar de inhoud

Stand/Uitslagen 1

3e Klasse D Zuid 2  (2019/2020)
Stand Periode 1 Periode 2 Periode 3
Stand
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Avanti'3100000000
2BMC00000000
3Boekel Sport00000000
4Den Dungen00000000
5Excellent00000000
6FC Schadewijk00000000
7Handel00000000
8Margriet00000000
9Nijnsel/TVE00000000
10Nooit Gedacht00000000
11RKPVV00000000
12SC Helmondia00000000
13SCG'1800000000
14Schijndel/dWit00000000


Promotie
Nr.1 Kampioen promoveert naar 2e klasse
Periodekampioenen
1e periode 8 wedstrijden
2e periode 9 wedstrijden
3e periode 9 wedstrijden
De periodekampioenen spelen nacompetitie voor promotie naar de 2e klasse

Vanaf seizoen 2017/’18 is de bepaling van de rangorde in de competities deels aangepast. Waar er voorheen in veel gevallen beslissingswedstrijden gespeeld werden, geldt vanaf dit seizoen dat zowel in categorie A als in categorie B de rangorde wordt bepaald door het doelsaldo.

Bij een gelijk doelsaldo is het aantal doelpunten vóór beslissend. Is ook het aantal doelpunten vóór gelijk, dan is het totale resultaat van de onderlinge competitiewedstrijden beslissend. Een beslissingswedstrijd wordt gespeeld als ook het totale resultaat gelijk is. De complete regeling over de rangorde vindt je in het Handboek competitiezaken amateurvoetbal.

Degradatie
Nrs. 12 en 13 spelen nacompetitie om handhaving.
Nr. 14 degradeert rechtstreeks naar de 4e klasse.


Uitslagen (2019/2020)
(op datum, laatst gespeeld eerst, dan teruglopend)

Uitslagen oefenwedstrijden

Resterend seizoen programma
(op datum oplopend en per speelronde)
Wedstrijdschema
speelronde 1 - 22/09/2019
14:30Den Dungen-Nooit Gedacht 
14:30Excellent-Schijndel/dWit 
14:30Nijnsel/TVE-Boekel Sport 
14:30Margriet-BMC 
14:30RKPVV-Avanti'31 
14:30SC Helmondia-FC Schadewijk 
14:30SCG'18-Handel 

speelronde 2 - 29/09/2019
14:00Avanti'31-Nijnsel/TVE 
14:00Schijndel/dWit-RKPVV 
14:30Boekel Sport-SC Helmondia 
14:30BMC-Den Dungen 
14:30FC Schadewijk-SCG'18 
14:30Handel-Excellent 
14:30Nooit Gedacht-Margriet 

speelronde 3 - 06/10/2019
14:30Den Dungen-Schijndel/dWit 
14:30BMC-RKPVV 
14:30Excellent-SC Helmondia 
14:30FC Schadewijk-Handel 
14:30Margriet-Boekel Sport 
14:30Nooit Gedacht-Nijnsel/TVE 
14:30SCG'18-Avanti'31 

speelronde 4 - 13/10/2019
14:00Avanti'31-BMC 
14:00Schijndel/dWit-Nooit Gedacht 
14:30Boekel Sport-Handel 
14:30Excellent-Margriet 
14:30Nijnsel/TVE-FC Schadewijk 
14:30RKPVV-SCG'18 
14:30SC Helmondia-Den Dungen 

speelronde 5 - 20/10/2019
14:30Den Dungen-Boekel Sport 
14:30BMC-SC Helmondia 
14:30FC Schadewijk-RKPVV 
14:30Handel-Schijndel/dWit 
14:30Margriet-Nijnsel/TVE 
14:30Nooit Gedacht-Avanti'31 
14:30SCG'18-Excellent 

speelronde 6 - 27/10/2019
14:00Avanti'31-Boekel Sport 
14:00Schijndel/dWit-FC Schadewijk 
14:30Excellent-Den Dungen 
14:30Nijnsel/TVE-BMC 
14:30RKPVV-Handel 
14:30SC Helmondia-Nooit Gedacht 
14:30SCG'18-Margriet 

speelronde 7 - 03/11/2019
14:30Boekel Sport-Schijndel/dWit 
14:30Den Dungen-RKPVV 
14:30BMC-Excellent 
14:30FC Schadewijk-Avanti'31 
14:30Handel-Nijnsel/TVE 
14:30Margriet-SC Helmondia 
14:30Nooit Gedacht-SCG'18 

speelronde 8 - 10/11/2019
14:00Avanti'31-Excellent 
14:00Schijndel/dWit-Margriet 
14:30Boekel Sport-FC Schadewijk 
14:30Handel-BMC 
14:30Nijnsel/TVE-Den Dungen 
14:30RKPVV-Nooit Gedacht 
14:30SC Helmondia-SCG'18 

speelronde 9 - 24/11/2019
14:00Avanti'31-Handel 
14:30BMC-FC Schadewijk 
14:30Excellent-RKPVV 
14:30Margriet-Den Dungen 
14:30Nooit Gedacht-Boekel Sport 
14:30SC Helmondia-Nijnsel/TVE 
14:30SCG'18-Schijndel/dWit 

speelronde 10 - 01/12/2019
14:00Schijndel/dWit-Avanti'31 
14:30Boekel Sport-BMC 
14:30Den Dungen-SCG'18 
14:30FC Schadewijk-Nooit Gedacht 
14:30Handel-SC Helmondia 
14:30Nijnsel/TVE-Excellent 
14:30RKPVV-Margriet 

speelronde 11 - 08/12/2019
14:30Den Dungen-FC Schadewijk 
14:30BMC-Schijndel/dWit 
14:30Excellent-Boekel Sport 
14:30Margriet-Avanti'31 
14:30Nooit Gedacht-Handel 
14:30SC Helmondia-RKPVV 
14:30SCG'18-Nijnsel/TVE 

speelronde 12 - 15/12/2019
14:00Avanti'31-Den Dungen 
14:00Schijndel/dWit-SC Helmondia 
14:30Boekel Sport-SCG'18 
14:30BMC-Nooit Gedacht 
14:30FC Schadewijk-Excellent 
14:30Handel-Margriet 
14:30Nijnsel/TVE-RKPVV 

speelronde 13 - 26/01/2020
14:30Den Dungen-Handel 
14:30Excellent-Nooit Gedacht 
14:30Nijnsel/TVE-Schijndel/dWit 
14:30Margriet-FC Schadewijk 
14:30RKPVV-Boekel Sport 
14:30SC Helmondia-Avanti'31 
14:30SCG'18-BMC 

speelronde 14 - 02/02/2020
14:00Avanti'31-SCG'18 
14:00Schijndel/dWit-Excellent 
14:30Boekel Sport-Nijnsel/TVE 
14:30BMC-Margriet 
14:30FC Schadewijk-SC Helmondia 
14:30Handel-RKPVV 
14:30Nooit Gedacht-Den Dungen 

speelronde 15 - 09/02/2020
14:30Den Dungen-Excellent 
14:30Handel-Boekel Sport 
14:30Nijnsel/TVE-Avanti'31 
14:30Margriet-Schijndel/dWit 
14:30RKPVV-FC Schadewijk 
14:30SC Helmondia-BMC 
14:30SCG'18-Nooit Gedacht 

speelronde 16 - 16/02/2020
14:00Avanti'31-RKPVV 
14:00Schijndel/dWit-Den Dungen 
14:30Boekel Sport-Margriet 
14:30BMC-Handel 
14:30Excellent-SCG'18 
14:30FC Schadewijk-Nijnsel/TVE 
14:30Nooit Gedacht-SC Helmondia 

speelronde 17 - 08/03/2020
14:30Boekel Sport-Avanti'31 
14:30Den Dungen-BMC 
14:30Handel-FC Schadewijk 
14:30Nijnsel/TVE-Nooit Gedacht 
14:30Margriet-SCG'18 
14:30RKPVV-Schijndel/dWit 
14:30SC Helmondia-Excellent 

speelronde 18 - 15/03/2020
14:00Schijndel/dWit-Handel 
14:30Den Dungen-Margriet 
14:30BMC-Nijnsel/TVE 
14:30Excellent-Avanti'31 
14:30FC Schadewijk-Boekel Sport 
14:30Nooit Gedacht-RKPVV 
14:30SCG'18-SC Helmondia 

speelronde 19 - 22/03/2020
14:00Avanti'31-FC Schadewijk 
14:30Excellent-BMC 
14:30Nijnsel/TVE-Handel 
14:30Margriet-Nooit Gedacht 
14:30RKPVV-Den Dungen 
14:30SC Helmondia-Schijndel/dWit 
14:30SCG'18-Boekel Sport 

speelronde 20 - 29/03/2020
14:00Schijndel/dWit-Nijnsel/TVE 
14:30Boekel Sport-RKPVV 
14:30Den Dungen-SC Helmondia 
14:30BMC-SCG'18 
14:30FC Schadewijk-Margriet 
14:30Handel-Avanti'31 
14:30Nooit Gedacht-Excellent 

speelronde 21 - 05/04/2020
14:00Avanti'31-Schijndel/dWit 
14:30Excellent-FC Schadewijk 
14:30Margriet-Handel 
14:30Nooit Gedacht-BMC 
14:30RKPVV-Nijnsel/TVE 
14:30SC Helmondia-Boekel Sport 
14:30SCG'18-Den Dungen 

speelronde 22 - 19/04/2020
14:00Avanti'31-SC Helmondia 
14:30Boekel Sport-Den Dungen 
14:30FC Schadewijk-Schijndel/dWit 
14:30Handel-Nooit Gedacht 
14:30Nijnsel/TVE-SCG'18 
14:30Margriet-Excellent 
14:30RKPVV-BMC 

speelronde 23 - 26/04/2020
14:00Schijndel/dWit-Boekel Sport 
14:30Den Dungen-Nijnsel/TVE 
14:30BMC-Avanti'31 
14:30Excellent-Handel 
14:30Nooit Gedacht-FC Schadewijk 
14:30SC Helmondia-Margriet 
14:30SCG'18-RKPVV 

speelronde 24 - 10/05/2020
14:00Avanti'31-Nooit Gedacht 
14:00Schijndel/dWit-SCG'18 
14:30Boekel Sport-Excellent 
14:30FC Schadewijk-BMC 
14:30Handel-Den Dungen 
14:30Nijnsel/TVE-Margriet 
14:30RKPVV-SC Helmondia 

speelronde 25 - 17/05/2020
14:30Den Dungen-Avanti'31 
14:30BMC-Boekel Sport 
14:30Excellent-Nijnsel/TVE 
14:30Margriet-RKPVV 
14:30Nooit Gedacht-Schijndel/dWit 
14:30SC Helmondia-Handel 
14:30SCG'18-FC Schadewijk 

speelronde 26 - 24/05/2020
14:00Avanti'31-Margriet 
14:00Schijndel/dWit-BMC 
14:30Boekel Sport-Nooit Gedacht 
14:30FC Schadewijk-Den Dungen 
14:30Handel-SCG'18 
14:30Nijnsel/TVE-SC Helmondia 
14:30RKPVV-Excellent 


Sponsors Margriet 1
            
                             
   

Terug naar de inhoud