Pagina 87 - Amsteleind

Business Club
Ga naar de inhoud

Pagina 87

Volgende competitiewedstrijd Margriet 1 over :

Wanneer weten we meer over de competitie?

OVER

Wedstrijdschema
periode 1 - speelronde 5 - 17/10/2020
14:30Oosterhout Za1-SV TOP Za1 
14:30SSC'55 Za1-Berkdijk Za1 
14:30Willem II Za1-SCO Za1 
14:45FC Tilburg Za1-Olympia'60 Za1 
16:00Dongen Za1-DESK Za1 
16:30SV De Braak Za1-Margriet Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-RFC Za1 

periode 1 - speelronde 6 - 24/10/2020
14:30Berkdijk Za1-SV De Braak Za1 
14:30RFC Za1-Willem II Za1 
15:00DESK Za1-Oosterhout Za1 
15:00Olympia'60 Za1-sv OSS'20 Za1 
17:00Margriet Za1-FC Tilburg Za1 
17:00SCO Za1-SSC'55 Za1 
17:00SV TOP Za1-Dongen Za1 

periode 1 - speelronde 4 - 27/10/2020
19:30Berkdijk Za1-SCO Za1 
19:30Margriet Za1-Oosterhout Za1 

periode 1 - speelronde 7 - 31/10/2020
14:30Oosterhout Za1-Berkdijk Za1 
14:30SSC'55 Za1-RFC Za1 
14:30Willem II Za1-DESK Za1 
14:45FC Tilburg Za1-SV TOP Za1 
16:00Dongen Za1-Margriet Za1 
16:30SV De Braak Za1-Olympia'60 Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-SCO Za1 

periode 1 - speelronde 8 - 07/11/2020
14:30Berkdijk Za1-FC Tilburg Za1 
14:30RFC Za1-Dongen Za1 
15:00DESK Za1-SSC'55 Za1 
15:00Olympia'60 Za1-Oosterhout Za1 
17:00Margriet Za1-sv OSS'20 Za1 
17:00SCO Za1-SV De Braak Za1 
17:00SV TOP Za1-Willem II Za1 

periode 3 - speelronde 26 - 14/11/2020
17:00Margriet Za1-Olympia'60 Za1 

periode 2 - speelronde 9 - 21/11/2020
14:30Oosterhout Za1-sv OSS'20 Za1 
14:30SSC'55 Za1-SV TOP Za1 
14:45FC Tilburg Za1-DESK Za1 
15:00Olympia'60 Za1-SCO Za1 
16:00Dongen Za1-Berkdijk Za1 
16:30SV De Braak Za1-RFC Za1 
17:00Margriet Za1-Willem II Za1 

periode 2 - speelronde 10 - 28/11/2020
14:30Berkdijk Za1-Margriet Za1 
14:30RFC Za1-Oosterhout Za1 
14:30Willem II Za1-SSC'55 Za1 
15:00DESK Za1-SV De Braak Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-Dongen Za1 
17:00SCO Za1-FC Tilburg Za1 
17:00SV TOP Za1-Olympia'60 Za1 

periode 2 - speelronde 11 - 05/12/2020
14:30Oosterhout Za1-SCO Za1 
14:30RFC Za1-FC Tilburg Za1 
14:30SSC'55 Za1-sv OSS'20 Za1 
15:00Olympia'60 Za1-Berkdijk Za1 
16:00Dongen Za1-Willem II Za1 
16:30SV De Braak Za1-SV TOP Za1 
17:00Margriet Za1-DESK Za1 

periode 2 - speelronde 12 - 12/12/2020
14:30SSC'55 Za1-Margriet Za1 
14:30Willem II Za1-Oosterhout Za1 
14:45FC Tilburg Za1-Dongen Za1 
15:00DESK Za1-Olympia'60 Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-SV De Braak Za1 
17:00SCO Za1-RFC Za1 
17:00SV TOP Za1-Berkdijk Za1 

periode 1 - speelronde 3 - 19/12/2020
16:30Dongen Za1-Olympia'60 Za1 

periode 2 - speelronde 13 - 16/01/2021
14:30Berkdijk Za1-DESK Za1 
14:30Oosterhout Za1-SSC'55 Za1 
14:30RFC Za1-SV TOP Za1 
15:00Olympia'60 Za1-Margriet Za1 
16:00Dongen Za1-SCO Za1 
16:30SV De Braak Za1-FC Tilburg Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-Willem II Za1 

periode 2 - speelronde 14 - 23/01/2021
14:30SSC'55 Za1-Olympia'60 Za1 
14:30Willem II Za1-RFC Za1 
14:45FC Tilburg Za1-Berkdijk Za1 
15:00DESK Za1-Dongen Za1 
17:00Margriet Za1-SV De Braak Za1 
17:00SCO Za1-sv OSS'20 Za1 
17:00SV TOP Za1-Oosterhout Za1 

periode 2 - speelronde 15 - 30/01/2021
14:30Berkdijk Za1-Willem II Za1 
14:30RFC Za1-DESK Za1 
15:00Olympia'60 Za1-FC Tilburg Za1 
15:00Oosterhout Za1-Margriet Za1 
16:00Dongen Za1-SSC'55 Za1 
16:30SV De Braak Za1-SCO Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-SV TOP Za1 

periode 2 - speelronde 16 - 06/02/2021
14:30SSC'55 Za1-SV De Braak Za1 
14:30Willem II Za1-Olympia'60 Za1 
14:45FC Tilburg Za1-Oosterhout Za1 
15:00DESK Za1-sv OSS'20 Za1 
16:00Dongen Za1-RFC Za1 
17:00Margriet Za1-SV TOP Za1 
17:00SCO Za1-Berkdijk Za1 

periode 2 - speelronde 17 - 27/02/2021
14:30Berkdijk Za1-Oosterhout Za1 
14:30RFC Za1-SSC'55 Za1 
15:00DESK Za1-SCO Za1 
15:00Olympia'60 Za1-Dongen Za1 
16:30SV De Braak Za1-Willem II Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-Margriet Za1 
17:00SV TOP Za1-FC Tilburg Za1 

periode 3 - speelronde 18 - 06/03/2021
14:30Oosterhout Za1-RFC Za1 
14:30SSC'55 Za1-DESK Za1 
14:30Willem II Za1-SV TOP Za1 
14:45FC Tilburg Za1-SV De Braak Za1 
16:00Dongen Za1-sv OSS'20 Za1 
17:00Margriet Za1-Berkdijk Za1 
17:00SCO Za1-Olympia'60 Za1 

periode 3 - speelronde 19 - 13/03/2021
14:30Berkdijk Za1-Dongen Za1 
14:30RFC Za1-SCO Za1 
14:30Willem II Za1-Margriet Za1 
15:00DESK Za1-FC Tilburg Za1 
16:30SV De Braak Za1-Oosterhout Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-Olympia'60 Za1 
17:00SV TOP Za1-SSC'55 Za1 

periode 3 - speelronde 20 - 20/03/2021
14:30Berkdijk Za1-sv OSS'20 Za1 
14:30Oosterhout Za1-Willem II Za1 
14:45FC Tilburg Za1-SSC'55 Za1 
15:00Olympia'60 Za1-DESK Za1 
17:00Margriet Za1-RFC Za1 
17:00SCO Za1-Dongen Za1 
17:00SV TOP Za1-SV De Braak Za1 

periode 3 - speelronde 21 - 27/03/2021
14:30RFC Za1-SV De Braak Za1 
14:30SSC'55 Za1-Willem II Za1 
15:00DESK Za1-Berkdijk Za1 
15:00Olympia'60 Za1-SV TOP Za1 
16:00Dongen Za1-FC Tilburg Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-Oosterhout Za1 
17:00SCO Za1-Margriet Za1 

periode 3 - speelronde 22 - 10/04/2021
14:30Berkdijk Za1-SSC'55 Za1 
14:30Oosterhout Za1-Olympia'60 Za1 
14:30Willem II Za1-sv OSS'20 Za1 
14:45FC Tilburg Za1-SCO Za1 
16:30SV De Braak Za1-DESK Za1 
17:00Margriet Za1-Dongen Za1 
17:00SV TOP Za1-RFC Za1 

periode 3 - speelronde 23 - 17/04/2021
14:30RFC Za1-Berkdijk Za1 
14:30SSC'55 Za1-Oosterhout Za1 
15:00DESK Za1-Margriet Za1 
15:00Olympia'60 Za1-SV De Braak Za1 
16:00Dongen Za1-SV TOP Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-FC Tilburg Za1 
17:00SCO Za1-Willem II Za1 

periode 3 - speelronde 24 - 24/04/2021
14:30Berkdijk Za1-Olympia'60 Za1 
14:30Oosterhout Za1-DESK Za1 
14:30Willem II Za1-Dongen Za1 
14:45FC Tilburg Za1-RFC Za1 
16:30SV De Braak Za1-sv OSS'20 Za1 
17:00Margriet Za1-SSC'55 Za1 
17:00SV TOP Za1-SCO Za1 

periode 3 - speelronde 25 - 08/05/2021
14:30Berkdijk Za1-SV TOP Za1 
14:45FC Tilburg Za1-Margriet Za1 
15:00DESK Za1-Willem II Za1 
15:00Olympia'60 Za1-RFC Za1 
16:00Dongen Za1-SV De Braak Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-SSC'55 Za1 
17:00SCO Za1-Oosterhout Za1 

periode 3 - speelronde 26 - 15/05/2021
14:30Oosterhout Za1-Dongen Za1 
14:30RFC Za1-sv OSS'20 Za1 
14:30SSC'55 Za1-SCO Za1 
14:30Willem II Za1-FC Tilburg Za1 
16:30SV De Braak Za1-Berkdijk Za1 
17:00SV TOP Za1-DESK Za1 

Speeldatum:
24 november 2019

Ruststand:


Eindstand:


Doelpunten Margriet:


Man of the Match:



LET OP kom niet te laat, het aanvangstijdstip wijkt af !

Wedstrijdschema
periode 1 - speelronde 1 - 18/10/2020
11:30Mierlo Hout 2-Nulandia 2 

periode 1 - speelronde 4 - 18/10/2020
11:45Berghem Sport 2-SV Budel 2 

periode 1 - speelronde 5 - 25/10/2020
 --- vrij ----Boekel Sport 2 
10:00Gemert 2-Nulandia 2 
11:00Margriet 2-Mierlo Hout 2 
11:45Berghem Sport 2-EVVC 2 
12:00SV Budel 2-Rhode/Stiph. 2 
13:00SV Someren 3-NWC 3 

periode 1 - speelronde 6 - 01/11/2020
 --- vrij ----Margriet 2 
11:00Rhode/Stiph. 2-SV Someren 3 
11:30Boekel Sport 2-Gemert 2 
11:30Mierlo Hout 2-Berghem Sport 2 
12:00Nulandia 2-EVVC 2 
12:00NWC 3-SV Budel 2 

periode 1 - speelronde 7 - 08/11/2020
10:00Gemert 2-Mierlo Hout 2 
11:00Margriet 2-Rhode/Stiph. 2 
11:45Berghem Sport 2-Boekel Sport 2 
12:00EVVC 2-NWC 3 
12:00SV Budel 2-Nulandia 2 
13:00SV Someren 3---- vrij --- 

periode 1 - speelronde 2 - 15/11/2020
12:00Nulandia 2-Rhode/Stiph. 2 

periode 1 - speelronde 8 - 22/11/2020
11:00Rhode/Stiph. 2---- vrij --- 
11:30Boekel Sport 2-SV Budel 2 
11:30Mierlo Hout 2-SV Someren 3 
12:00EVVC 2-Gemert 2 
12:00Nulandia 2-Margriet 2 
12:00NWC 3-Berghem Sport 2 

periode 1 - speelronde 9 - 29/11/2020
 --- vrij ----Mierlo Hout 2 
10:00Gemert 2-NWC 3 
11:00Margriet 2-Boekel Sport 2 
11:45Berghem Sport 2-Rhode/Stiph. 2 
12:00SV Budel 2-EVVC 2 
13:00SV Someren 3-Nulandia 2 

periode 1 - speelronde 10 - 06/12/2020
11:00Margriet 2-NWC 3 
11:00Rhode/Stiph. 2-Gemert 2 
11:30Boekel Sport 2-SV Someren 3 
12:00EVVC 2---- vrij --- 
12:00Nulandia 2-Berghem Sport 2 
12:00SV Budel 2-Mierlo Hout 2 

periode 1 - speelronde 11 - 13/12/2020
 --- vrij ----SV Budel 2 
10:00Gemert 2-Berghem Sport 2 
11:00Rhode/Stiph. 2-Boekel Sport 2 
11:30Mierlo Hout 2-EVVC 2 
12:00NWC 3-Nulandia 2 
13:00SV Someren 3-Margriet 2 

periode 2 - speelronde 12 - 31/01/2021
11:00Margriet 2-Gemert 2 
11:30Boekel Sport 2---- vrij --- 
11:45Berghem Sport 2-SV Someren 3 
12:00EVVC 2-Rhode/Stiph. 2 
12:00Nulandia 2-Mierlo Hout 2 
12:00SV Budel 2-NWC 3 

periode 2 - speelronde 13 - 07/02/2021
 --- vrij ----Berghem Sport 2 
10:00Gemert 2-EVVC 2 
11:00Rhode/Stiph. 2-Nulandia 2 
11:30Mierlo Hout 2-Margriet 2 
12:00NWC 3-Boekel Sport 2 
13:00SV Someren 3-SV Budel 2 

periode 2 - speelronde 14 - 28/02/2021
10:00Gemert 2-SV Budel 2 
11:00Margriet 2---- vrij --- 
11:30Mierlo Hout 2-Rhode/Stiph. 2 
11:45Berghem Sport 2-NWC 3 
12:00EVVC 2-SV Someren 3 
12:00Nulandia 2-Boekel Sport 2 

periode 2 - speelronde 15 - 07/03/2021
 --- vrij ----Nulandia 2 
11:00Rhode/Stiph. 2-Margriet 2 
11:30Boekel Sport 2-Mierlo Hout 2 
12:00NWC 3-EVVC 2 
12:00SV Budel 2-Berghem Sport 2 
13:00SV Someren 3-Gemert 2 

periode 2 - speelronde 16 - 21/03/2021
11:30Boekel Sport 2-Margriet 2 
11:30Mierlo Hout 2---- vrij --- 
11:45Berghem Sport 2-Nulandia 2 
12:00EVVC 2-SV Budel 2 
12:00NWC 3-Gemert 2 
13:00SV Someren 3-Rhode/Stiph. 2 

periode 2 - speelronde 17 - 28/03/2021
10:00Gemert 2---- vrij --- 
11:00Margriet 2-SV Someren 3 
11:00Rhode/Stiph. 2-Berghem Sport 2 
12:00EVVC 2-Mierlo Hout 2 
12:00Nulandia 2-NWC 3 
12:00SV Budel 2-Boekel Sport 2 

periode 2 - speelronde 18 - 11/04/2021
 --- vrij ----EVVC 2 
11:30Boekel Sport 2-Rhode/Stiph. 2 
11:30Mierlo Hout 2-Gemert 2 
11:45Berghem Sport 2-Margriet 2 
12:00Nulandia 2-SV Budel 2 
12:00NWC 3-SV Someren 3 

periode 2 - speelronde 19 - 18/04/2021
10:00Gemert 2-Boekel Sport 2 
11:00Margriet 2-Nulandia 2 
11:00Rhode/Stiph. 2-NWC 3 
12:00EVVC 2-Berghem Sport 2 
12:00SV Budel 2---- vrij --- 
13:00SV Someren 3-Mierlo Hout 2 

periode 2 - speelronde 20 - 25/04/2021
 --- vrij ----Rhode/Stiph. 2 
11:30Boekel Sport 2-EVVC 2 
11:30Mierlo Hout 2-SV Budel 2 
11:45Berghem Sport 2-Gemert 2 
12:00Nulandia 2-SV Someren 3 
12:00NWC 3-Margriet 2 

periode 2 - speelronde 21 - 09/05/2021
10:00Gemert 2-Rhode/Stiph. 2 
11:45Berghem Sport 2-Mierlo Hout 2 
12:00EVVC 2-Nulandia 2 
12:00NWC 3---- vrij --- 
12:00SV Budel 2-Margriet 2 
13:00SV Someren 3-Boekel Sport 2 

periode 2 - speelronde 22 - 16/05/2021
 --- vrij ----SV Someren 3 
11:00Margriet 2-EVVC 2 
11:00Rhode/Stiph. 2-SV Budel 2 
11:30Boekel Sport 2-Berghem Sport 2 
11:30Mierlo Hout 2-NWC 3 
12:00Nulandia 2-Gemert 2 


De Business Meeting is uitgesteld door de huidige omstandigheden en wordt mede mogelijk gemaakt door de navolgende sponsoren:
Terug naar de inhoud